Serbest depo hizmetleri ile gümrük malları güvenli bir şekilde tedarik edilmektedir. Firmamız teknolojik alt yapı işlemlerinde alanında en başarılı adreslerden biridir. Tüm depolama çalışmaları Hera Gümrükleme tarafından yürütülmektedir. Eşyaların gümrük vergilerinin ödenmesinin ardından güven içerisinde saklanması için özel alanlar oluşturulmaktadır.

Serbest depolama hizmetleri büyük ölçekli ürün saklanması için oldukça büyük önem taşımaktadır. Gümrük gözetimi altındayken ürünlerin her biri özel ve korunaklı bir bölümde saklanmaktadır. Eşyalar herhangi bir hasar görmemektedir. Depolama hizmetlerinde öncü adreslerden biri olan firmamız Hera Gümrükleme her türlü eşya saklama alanında güvenli hizmet vermektedir.

Lojistik anlamda çalışma gösteren her bir firma depolama için yer ihtiyacı duymaktadır. Bunun için firmamız en kaliteli hizmeti veren adreslerin başında yer alır. Tahsis edilen depo ile gümrük mallarının her biri güven içerisinde saklanmaktadır. Özellikle yurtdışından gelen malların korunaklı yerlerde saklanması için geniş ölçekli serbest depo ve antrepo alanları sunmaktayız. Bu alanlar ile yasal düzenlemelere uygun ürünler saklanmaktadır.

Serbest Depo Çalışmaları Nasıl İlerler?

Serbest depo çalışmalarında firmamız çok fazla lojistik firmasına öncülük etmektedir. Global anlamda faaliyetlerini hızlı ve sistematik bir şekilde yürüten firmamız serbest depolama alanları sunmaktadır. Bu alanlar içerisinde gümrük vergisi ödenen tüm mallar saklanmaktadır.

Ürün hizmetleri ve güvenli saklama olanakları sayesinde istenen ölçütlere uygun depo hizmetleri verilmektedir. Hera Gümrükleme olarak geniş çaplı faaliyet sunmaktadır. Ürünler pazar alanına ulaşmadan önce güven içerisinde bu geniş depolama alanlarımızda korunaklı biçimde saklanmaktadır.

Antrepo Hizmetleri Hangi Alanları Kapsar?

Antrepo hizmetleri global ürün faaliyetlerinin başında yer almaktadır. Özellikle ithalat ve ihracat yapan firmalar bu hizmetlerden yararlanmaktadır. Antrepo çalışmalarında global izin belgelerine ihtiyaç duyulmaktadır. Ardından depolama alanında yer belirlenmektedir.

Transit işlemlerinde de firmamız aracılık etmektedir. Çok fazla e-ticaret ve gümrük firması ürün saklama imkanlarımızdan yararlanmaktadır. El terminali ve ürün kabul işlemleri de antrepo içerisinde yer almaktadır. Her biri farklı alanlarda pazar oluşturan bu ürünler gümrük sonunda firmamıza gelmektedir.

E-Ticaret Hizmetleri Alanında Serbest Depolama Faaliyetleri

E-ticaret hizmetleri günümüzde oldukça yaygın hale gelmektedir. Çok fazla firma bu anlamda çalışmalar yürütmektedir. E-ticaret faaliyetleri içerisinde pazar alanı da oldukça geniştir. Özellikle serbest depolama ihtiyacı duyan kişiler firmamız Hera Gümrükleme üzerinden istediği alana kolaylıkla sahip olmaktadır.

Yük boşaltma, paketleme, etiketleme, gümrüklü serbest depo çalışmaları ve sipariş hazırlama süreci Hera Gümrükleme tarafından gerçekleşmektedir. Firmamız alanında en başarılı hizmeti sunan adreslerden biridir. Güvenli faaliyet sunarak çalışmalarını sistematik kaydeder.

Hera Gümrükleme İçerisinde Güvenli Antrepo Faaliyetleri Nedir?

Antrepo faaliyetleri eşyaların korunması, saklanması ve gözetimi içerisinde yer almaktadır. Bunun için özellikle dış ticaret alanında faaliyet gösteren firmalar antrepo faaliyetlerinden yararlanmaktadır. Gümrük malları olarak sayılan her bir ürün depolama için antrepo içerisinde korunmaktadır.

Antrepo içerisine kaldırılan ürünlerin tamamı da dış ticaret faaliyetleri kapsamında yer alır. İthalat yapan firmalar büyük ölçekli bir depo alanına ihtiyaç duymaktadır. Bunun için gümrükten gelen her bir ürün gerekli kontrollerden sonra burası içerisinde saklanmaktadır. Ürünlerin her biri güvenli kalmaktadır.

Güvenli Antrepo Çeşitleri Nelerdir?

Antrepo çeşitleri kendi içerisinde gruplara ayrılmaktadır. Bunun için türlerini bilmek ve kategorilere ayırmak avantaj sağlar. Genel ve özel antrepo olarak bilinen bu türler kişilerin eşyasına ve eşya miktarına uygun şekilde faaliyet sağlar. Aynı zamanda herkesin kullanacağı depolara özel depo adı verilmektedir.

Antrepo çeşitleri içerisinde de özel depolar yer alır. A tipi ve B tipi depo çeşitleri de ürün yelpazesine uygun şekilde belirlenmektedir. Tamamı kapsamlı faaliyet sunan bu depolar içerisinde F tipi genel antrepo çeşitleri de bulunmaktadır. Bu depolar yılın her günü hizmet vermektedir.

Serbest Depo ve Antrepo Arasındaki Farklar Nelerdir?

Serbest depo faaliyetleri Hera Gümrükleme içerisinde yer almaktadır. Hem genel hem de özel olarak faaliyet gösteren bu depoların türleri ve isimleri de değişiklik göstermektedir. Serbest depo eşyanın kalma süresi ile faaliyet sunmaktadır.

Bu anlamda depo türlerini inceleyen kişiler eşyaların saklanmasında süre kuralına uygun bir depo seçmektedir. Aynı zamanda eşya kapasitesine bağlı olarak da depo seçimi yapılır. Stok kontrol süreci de bu depo seçimlerine uygun ilerlemektedir. Geçici depolama hizmetleri için serbest depo uzun vadeli depolama için antrepo tercih edilir.

Güvenli Mal Depolama Alanı Olan Serbest Depo

Güvenli mal depolama hizmetleri için Hera Gümrükleme her alanda faaliyet göstermektedir. A tipi, B tipi ve F tipi depo seçenekleri ile firmalara birden fazla depo türü sunmaktayız. Genel depo ve özel depo hizmetlerimiz de hem lojistik anlamda firmalara hizmet vermekte hem de tüzel kişilere çalışma sunmaktadır.

Malların ve eşyaların korunaklı bir yerde saklanması için bu mal depolama alanlarına ihtiyaç duyulmaktadır. Bunun için çok fazla kişi süre bazında serbest depo faaliyetlerinden yararlanmaktadır. Bu depolar genel anlamda kapsamlı ve güvenli hizmet veren firmamızda yer alır.

0%